Files by Google

1.0.239480827

4.8

24

Google tarafından geliştirilmiş resmi akıllı telefon dosya yöneticisi

580.4k

Bu uygulamayı oyla

Hiç akıllı telefonunuzdaki dosyaları düzenlemek için bir araç aradınız mı? Başka yerde aramayın. Files by Google (Files Go olarak da bilinir) Google'da geliştirilen resmi Android dosya yönetimi uygulamasıdır. Artık akıllı telefonunuzdaki tüm dosyalarınızı sorunsuz şekilde rahatça taşıyabilirsiniz. Ayrıca, yinelenen dosyalardan ve gerçekten ihtiyaç duymadığınız işe yaramaz eski belgelerden kurtulur.

Files by Google iki ana sekmeye sahiptir. İlk 'Depolama ’sekmesinden, telefonunuzda en çok yer kaplayan tüm klasörleri ya da son zamanlarda kullanmadığınız uygulamalara da (son 30 gün içinde) göz atabilirsiniz. Eski hurdaları silerek yer açmak bu uygulamayla her zamankinden daha kolay. Diğer 'Dosya' sekmesinde, akıllı telefonunuzdaki her bir son klasörü ve alt klasörü keşfetme şansına sahip olacaksınız.

Files by Google’daki ayarlar panelinden, az yer kaldığında veya akıllı telefonunuzda hiç kullanılmayan bir uygulama olduğunda sizi bilgilendirecek alarmları ayarlayabileceğiniz bir bildirim alanı bulacaksınız. Ayrıca Files by Google, klasörleriniz çok , çok fazlalaştığında ve yer kapladığında bir uyarı verir.

Files by Google ful özellikli bir araçtır. Aslında, artık tüm dosyalarınızı akıllı telefonunuzdan yönetme olasılığınız çok daha yüksek; çok basit. Üstelik, birkaç saniye içinde, yinelenen dosyaları veya akıllı telefon hafızanızı engelleyen gereksiz klasörleri ortadan kaldırarak tüm cihazınızı temizlersiniz.
Gereksinimler

Android 5.0 ya da üst sürümü gerektirir.

Uptodown X